Press "Enter" to skip to content

Indywidualny projekt domu tylko dla Ciebie

Adam Lasecki 0

Coraz częściej inwestujemy teraz w nieruchomości. Rynek zmienił się na tyle, że większość z nas stać na zakup mieszkania czy domu z kredytem lub bez. Wynajem wydaje nam się zupełnie nieopłacalny, więc wolimy zadłużyć się, ale żyć na własnym kawałku podłogi. 

Twój wymarzony dom według indywidualnego projektu

indywidualne projekty domów z KielcRynek nieruchomości jest obecnie bardzo bogaty: wtórny, pierwotny, mieszkanie trzypokojowe, kawalerka, wieżowiec, centrum miasta czy na wsi. Zdecydowanie inwestycji jest na tyle dużo, że jest w czym wybierać. Czytałam w ostatnim czasie artykuł o małżeństwie, które zakupiło dla siebie i swoich dzieci dom w Kielcach i zaczęłam rozglądać się po rynku nieruchomości w takim mniejszym mieście na południu Polski. Okazało się, że wybór lokali jest tak samo duży jak w Krakowie czy Wrocławiu. Zainteresowała mnie szczególnie strona biura projektowego, które reklamowało się – indywidualne projekty domów z Kielc. Według ich strony internetowej zajmowali się stworzeniem wizerunku domu od zera. Klient mógł opowiedzieć, o jakim domu marzy, czego by w nim potrzebował, a biuro tworzy do tego konkretny projekt, który spełni wymagania techniczne, bezpieczeństwa i w dodatku estetyczne. Teoretycznie stworzy dom Twoich marzeń. Dysponuje też kontaktami do różnych wykonawców, którzy ich projekt z papierowych i komputerowych planów przeniosą na grunt i rzeczywistość, postawią fundamenty, ściany i dach. 

Dość mocno mnie to zastanowiło, jak wiele mamy teraz możliwości. Możemy stworzyć sobie z pomocą takiego biura swój własny kawałek świata. Jeśli ktoś pragnie, to nawet różowe ściany i niebieski dach. Takie zespoły architektów i projektantów, jakie spotykamy w takich firmach, tworzą nowe rzeczywistości. To bardzo kreatywne zajęcie, jednocześnie odpowiedzialne, aby budynek był bezpieczny, ale też spodobał się rodzinie.