Press "Enter" to skip to content

Ile kosztuje grzejnik pionowy Stelrada?

Adam Lasecki 0

Remont jest to jedna z tych rzeczy, które mocno ćwiczą moją cierpliwość. Z jednej strony sama je zaczynam i do nich dążę, a z drugiej, gdy się już zaczną marzę o ich końcu. Wiedziałam, że w tym roku muszę wyremontować łazienkę, starałam wyobrazić efekt końcowy i nie tracić optymizmu ani wiary w szybki koniec.

Jaki rodzaj grzejnika wybrać do łazienki?

grzejniki pionowe stelradWiedziałam, że kilka dni po, zapomnę o złych rzeczach i będę się zachwycać tym co nowe i ładne. Na razie byłam na etapie kompletowania i wybierania. Miałam wszystko oprócz nowego grzejnika. Wydawało mi się, że się na tym nie znam i chciałam pozostawić wybór grzejnika mężowi, ale on tylko uśmiechnął się, powiedział: „kochanie, to żadna filozofia, każdy będzie pasował” i z tym zostałam. Zadzwoniłam do szwagra, by cokolwiek mi podpowiedział; chociaż firmę, w której mam szukać. Jeśli model grzejnika nie gra roli, choć widziałam pionowe i taki już mi się marzył, to niech powie przynajmniej, gdzie mam go szukać. Po rozmowie z nim wpisałam w wyszukiwarkę grzejniki pionowe stelrad i znalazłam dokładnie to, co chciałam. Szwagier powiedział, że on też brał grzejniki od Stelrada, ale dekoracyjne. Wiedział jednak, że pionowe też posiadają. Mi taki pasował, bo mogłam na nim suszyć ręczniki, ale przede wszystkim chciałam wstawić półkę do łazienki, a pionowy grzejnik jest węższy i zajmuje mniej drogocennego miejsca. Znalazłam stronę z grzejnikami Stelrad, wybrałam model, a następnego dnia powiedziałam mężowi, że możemy pojechać go odebrać. Był zaskoczony moja efektywnością.

Szwagier nie przyznał się, że mi cokolwiek podpowiedział, ale ja nie wytrzymałam i się wygadałam, gdy przemawiała przeze mnie ogromna pewność wyboru. Skąd wiem, że ta firma jest dobra? Dlaczego akurat wybrałam ten model? Ano dlatego, że ktoś kupił taki przede mną i był zadowolony, a ja z tego skorzystałam.