Press "Enter" to skip to content

Idealnie pasujący garnitur ślubny

Justyna Zawicka 0

Kiedy Marysia przyjęła moje oświadczyny to byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wiedziałem, że się zgodzi, bo się kochaliśmy i dogadywaliśmy, ale obawy jakieś małe jednak zawsze były. Od razu zaczęliśmy planować ślub, bo nie było sensu dłużej czekać. 

Pan młody w dobrze skrojonym garniturze 

garnitur na miarę gdańskWybrałem się na poszukiwania garnituru dość wcześnie, bo obawiałem się, że łatwo mi nie pójdzie. Byłem nieco puszysty i ciężko było mi dopasować ubranie. Zazwyczaj chodziłem w dresowych spodniach i koszulkach, bo tak czułem się najlepiej a ubrania były wygodne. W sklepie z garniturami przymierzyłem kilka modeli, ale w każdym z nich źle wyglądałem. Garnituru szukałem na swój własny ślub i musiałem wyglądać doskonale. Sprzedawca w sklepie jak zauważył, że nic mi nie pasowało od razu zaproponował mi garnitur na miarę gdańsk twierdząc, że będzie w stanie go idealnie dopasować do mojej wymagającej jednak sylwetki. Ten pomysł od razu mi się spodobał i pozwoliłem sobie zdjąć miarę. Sprzedawca zapewnił mnie, że garnitur będzie idealnie dopasowany i na pewno będę zadowolony. Koszt takiego garnituru był nieco wyższy, ale byłem gotów na taki wydatek. Kilka razy przed ślubem byłem na przymiarce a gotowy garnitur odebrałem tydzień przed ślubem. Wyglądałem w nim idealnie a garnitur był doskonale skrojony. Sprzedawca dodatkowo zapewnił mnie, że jak będą potrzebne jakieś poprawki to bezpłatnie zostaną wykonane. Miałem modny garnitur i wyglądałem w nim nawet bardzo zgrabnie. 

Zachwycałem na swoim ślubie i wszyscy byli zachwyceni. Oczywiście największą uwagę skupiała panna młoda, ale i ja dostałem masę komplementów. To był najważniejszy dzień w moim życiu i wszystko przebiegło zgodnie z planem. W końcu moja ukochana Marysia została moją żoną.