Press "Enter" to skip to content

Idealne zabawki dla kota

Maniek Legowski 0

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką kota. Nigdy nie posiadałam zwierząt, jednak gdy jadąc samochodem zauważyłam na poboczu małego kotka, nie mogłam się nie zatrzymać. Zabrałam wystraszonego kociaka z sobą i od tego czasu jest on moją pociechą w domu. Jednak od jakiegoś czasu kot sprawia pewne problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić.

Wytrzymały drapak dla kota

drapaki dla kotaMój kot od jakiegoś czasu bardzo uparcie drapał meble w domu, w związku z czym bardzo szybko się one niszczyły. Nie wiedziałam, jak rozwiązać ten problem, gdyż kot zwyczajnie nie reagował na tłumaczenia.  Na szczęście koleżanka powiedziała mi, że w takich sytuacjach doskonale sprawdzają się drapaki dla kota. Zdecydowałam się więc na zakup takiego właśnie sprzętu i wszystkie problemy zniknęły. Drapak jest niewielkim przedmiotem, wykonanym z drewna oraz owiniętym specjalnym materiałem, który idealnie sprawdza się właśnie jako miejsce w którym kot może ostrzyć i spiłowywać swoje pazurki. Drapak jest wykonany w taki sposób, że kot od razu się nim zainteresował i zrozumiał jego ideę, w związku z czym meble nie są już w żaden sposób niszczone. Drapak dodatkowo posiada specjalne giętkie wypustki, które są dla kota idealną zabawką. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że tak mały przedmiot, dodatkowo w dobrej cenie, może sprawić mojemu kociakowi tyle radości a mi skutecznie pozbyć się problemu zniszczonych mebli.

Kot to zwierzę samorządne, jednak również bardzo wymagające. Przede wszystkim kot, który mieszka w domu ostrzy sobie pazurki na meblach, przez co bardzo szybko je niszczy. Dlatego właśnie dobrze jest zaopatrzyć się w drapak, który nie tylko pozwoli uratować wyposażenie domu przed zniszczeniem, ale również sprawi kociakowi wiele radości. Jak dla mnie, rozwiązanie idealne.