Press "Enter" to skip to content

Idealne miejsce do majsterkowania – garaż

Łukasz 0

Możliwość wygospodarowania nieco miejsca pod daszkiem przy samochodzie jest niezwykle ważna dla każdego miłośnika majstrowania. Dbając o swoje auto również chcą chronić je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Aby osiągnąć te cele wiele osób decyduje się na budowę garażu. To rozwiązanie sprawdza się o każdej porze roku i dostarcza wielu radości każdemu majsterkowiczowi.

Wiele warstw ścian garaży blaszanych tynkowanych

garaże blaszane tynkowane cenaSzczególnie dużą popularnością cieszą się garaże tynkowane. Zawdzięczają to one swojemu estetycznemu wyglądowi, ale również solidnej konstrukcji. Ich ściany składają się z kilku warstw. Pierwszą stanowi blacha, która może być pokryta np. panelami, Następnie kładziona jest warstwa styropianu, która zapewnia izolację cieplną. Świetnie sprawdza się w czasie upalnych i mroźnych dni. Dzięki niej ciepło w czasie lata szybko nie przenika do wnętrza garażu – zapobiega ona zatem nagrzewaniu się. Zapobiega również utratom ciepła w czasie zimy. Dzięki temu można spędzać w garażu długie godziny i nie marznąć. Za warstwą styropianu jest kolejna warstwa blachy, która dodatkowo stabilizuje całą konstrukcję. Jest ona ocynkowana  – dzięki temu nie ulega ona korozji. Na nią kładziony jest tynk o strukturze i kolorze wybranym przez klienta. Dzięki temu można dopasować go do koloru i struktury elewacji domu. Jeżeli ktoś zdecyduje się na budowle takie jak garaże blaszane tynkowane cena może go bardzo pozytywnie zaskoczyć. Są one bowiem tanie, a świetnie się prezentują.

Decydując się na postawienie garażu, warto zdecydować się na garaż blaszany tynkowany. Dzięki wielu warstwom są one bardzo wytrzymałe i solidne. Zapewniają także bardzo komfortową temperaturę wewnątrz budynku o każdej porze roku. Pozytywnie zaskoczyć może również cena. Są one bowiem bardzo atrakcyjne.