Press "Enter" to skip to content

Idę do nowego salonu kosmetycznego

Adam Lasecki 0

 

Lubię dbać o urodę i dzięki temu mimo wieku mam piękną urodę. Nawet nie wyglądam na swoje lata co mnie bardzo cieszy. Mój młodszy partner często nie dowierza, że tak dobrze można wyglądać. Wystarczy tylko o siebie odpowiednio dbać. 

W nowym salonie kosmetycznym miałam wykonane zabiegi

salon kosmetyczny łódź bałutyOd mojej dobrej znajomej dowiedziałam się, że powstał nowy salon kosmetyczny łódź bałuty, gdzie wykonywane są dość profesjonalne zabiegi. Podobno mają teraz bardzo niskie ceny, żeby zachęcić klientki do skorzystania z oferty. Mi nie trzeba było dużo mówić i mnie nawiać. Jeszcze tego samego dnia odwiedziłam ten salon i zapisałam się na zabiegi, których w moim poprzednim salonie nie miałam możliwości wykonać. Kosmetyczka, z którą rozmawiałam była bardzo profesjonalna i wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. W umówionym terminie z niecierpliwością czekałam na zabiegi. Ten salon kosmetyczny łódź bałuty jest czynny bardzo długo i nawet nie musiałam zwalniać się z pracy, żeby wykonać wszystkie zabiegi. Zajęto się mną bardzo uważnie a kosmetyczka podziwiała kondycję mojej cery. Zaoferowała mi najlepsze zabiegi dla mojego typu skóry, za które w innym miejscu to na pewno zapłaciłabym dwa razy tyle jak nie więcej. Wyszłam z salony bardzo zadowolona i odświeżona. Pierwszy raz tak świetnie się czułam i wiedziałam, że teraz już będę tam chodzić regularnie. Zapisałam się od razu na kolejny termin. Od razu zapisałam także moją córkę, która także dba o cerę. Na pewno jej się tutaj spodoba i będzie przychodzić regularnie jak ja.

Już od roku chodzę regularnie do tej kosmetyczki. Moja twarz wygląda jeszcze młodziej a ja czuję się doskonale. Moja córka jest również bardzo zadowolona i często umawiamy się na taki sam termin. Dobrze, że to miejsce u nas powstało.