Press "Enter" to skip to content

Gramofon Pioneer plx 1000 – idealny dla Dj

Dawid Pikulski 0

 

Zajmuję się muzyka klubową, ale zaczynałem od zabaw na emulatorze stołu dj na komputerze. Na początku była to fajna zabawę, ale przerodziła się w pasję, a później w pracę. Bawiłem się przy muzyce klubowej i któregoś dnia na właśnie podczas zabawy w klubie znajomi stwierdzili, że gram lepiej od tego dj który właśnie nam puszczał muzykę.

Gramofon dj-ski Pioneer

gramofon pioneer plx 1000Tak własnie zaczęła się moja praca, najpierw zacząłem pracę w małym klubie. Klub był mały i miał ograniczone środki, więc sprzęt na którym miksowałem oraz moje wynagrodzenie nie były najlepsze. Ale mi i tak się podobało, zmieniłem swoja pracę przy biurku na pracę przy konsoli. Po kilku miesiącach publiczność jak i właściciel klubu docenili moje miksy. Zaproponował mi pracę w drugim jego klubie który był bardziej znany i znacznie większy, a na wakacje obiecał coś specjalnego. Owe coś specjalnego to gra na plaży nad polskim morzem sprzętem jaki sobie tylko wymarzę. Wybór trafił na gramofon pioneer plx 1000, który jest wśród dj jednym z najlepszych wyborów. ładnie się na nim miksuje, otrzymuje się piękny dźwięk. Jest on solidny co akurat na plaży ma olbrzymie znaczenie, Oczywiście wziąłem dwa gramofony pioner plx 1000, ponieważ jeden nie pozwolił by na ładne miksy. Pierwszy wieczór na plaży upewnił mnie że dokonałem włączeniowego wyboru. Publiczność bawiła się świetnie, jak i ja sam przy konsoli. Grałem do białego rana i żaden z gramofonów nawet na sekundę mnie nie zawiódł.

Wiem już, że chcę taki gramofon nie tylko w pracy, ale i w domu. Niektórzy mają ekspres ciśnieniowy w domu, a ja będę miał gramofon Pioneer. Ponieważ muzyka to moja pasja, ten gramofon to jej spełnienie. Warto dodać że jego wygląd jest nie tylko nowoczesny, ale i elegancji i idealnie wkomponuje się do mojego wnętrza.