Press "Enter" to skip to content

Gdzie kupić nasiona konopi?

Dorota Romańska 0

W polskim prawodawstwie, zarówno kupowanie, sprzedawanie, jak i posiadanie nasion konopi jest w stu procentach legalne. Jest tak, albowiem, są one sprzedawane w różnorodnych celach, między innymi jako przyprawy lub składniki produktów konopnych.

Zakup tanich nasion konopi

tanie nasiona konopiJeżeli chcemy kupić nasiona konopi, najlepiej zrobić to w jednym ze sklepów internetowych. Dlaczego? Bowiem sklepów stacjonarnych jest jak na lekarstwo – w skali kraju jest ich zaledwie kilkanaście. Toteż klienci z mniejszych miast oraz miasteczek mają ograniczony do nich dostęp i nic dziwnego, że zakupy robią online. Natomiast w sklepach online znajdziemy wszystko, czego potrzeba zarówno doświadczonym, jak i początkującym amatorom ziaren marihuany. Koszt ich zakupu jest niewielki, bowiem najtańsze z nich można kupić za kilka złotych, natomiast nie ma co ukrywać, że w ofercie są też dużo droższe, za 70, a nawet 100zł za sztukę. Natomiast nie są to pestki, które cieszą się największym uznaniem konsumentów, albowiem najczęściej stawiają oni na tanie nasiona konopi. Jest tak, ponieważ kolekcjonowanie ziaren konopi nie polega na zakupie jak najdroższych okazów, ale posiadanie jak największej kolekcji, a oczywiste jest, że najprościej z nią wystartować, poczynając od najtańszych odmian. Nasiona w sklepach online są opatrzone informacją o dacie i miejscu zbioru, a także o tym, kiedy upływa ich termin ważności. Do tej kwestii trzeba podchodzić ostrożnie, albowiem w kwestii ważności, ważna jest także to, jak przechowujemy nasiona.

Pamiętać należy, że nasiona muszą być przechowywane w miejscu suchym, zaciemnionym i z dala od źródeł wilgoci. W przeciwnym razie mogą się zepsuć i w konsekwencji stać się bezwartościowymi. Dlatego też warto wyposażyć się w specjalny klaser.