Press "Enter" to skip to content

Gdzie iść na sylwestra w dolnośląskim?

Kaśka Wilczewska 0

W zeszłym roku nigdzie nie wyszliśmy z żoną na sylwestra. Chcieliśmy znaleźć jakąś dobrą salę bankietową z imprezą biletowaną, ale zanim wzięliśmy się do poszukiwań odpowiedniej imprezy, okazało się że większość miejsc we wszystkim restauracjach jest już zajęta. W tym roku za poszukiwania odpowiedniego miejsca na sylwestra wzięliśmy się już w listopadzie.

Poszliśmy na dużą imprezę sylwestrową

sylwester DolnośląskieDzięki temu mieliśmy pewność, że uda nam się znaleźć jakąś imprezę sylwestrową spełniającą nasze oczekiwania. Poszukiwania rozpoczęliśmy od internetu. Dobrze wiedzieliśmy, że znajdziemy tam dużo ofert. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sylwester Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć bardzo przystępną ofertę. Oferta dotyczyła imprezy sylwestrowej odbywającej się w sali jednej z bardziej znanych restauracji bankietowych na dolnym śląsku. Była to impreza biletowana, na której miało się mieścić ponad 300 par. Organizatorzy zapewniali świetną zabawę do samego rana. W ramach imprezy sylwestrowej było przewidzianych sporo atrakcji. Jedną z nich był pokaz sztucznych ogni oraz tort i szampan o północy. W cenie imprezy było również pięć gorących dań oraz zimne przystawki na stole, a także ciepłe i zimne napoje, w tym alkoholowe. Dużą zaletą tej restauracji było to, że posiadała przestronną, osobną salę taneczną.

Zdecydowaliśmy się jechać tam na sylwestra i to był świetny wybór. Bardzo dobrze się tam bawiliśmy. Muzyka na żywo porwała do tańca i wspólnych zabaw wszystkich gości. Mimo tego, że impreza była zakrapiana alkoholem towarzystwo było bardzo przyzwoite. Kucharze serwowali bardzo dobre jedzenie, a na stole niczego nam nie brakowało. Bawiliśmy się tam, aż do piątej rano. W przyszłym roku z pewnością się tutaj wybierzemy.