Press "Enter" to skip to content

Fotograf biznesowy to świetny zawód

Ola Bednarz 0

Kiedy wybudowałem dom poczułem się spełniony. Satysfakcja, która wiązała się z tym wielkim osiągnięciem była niesamowita. Wynagrodziła wszelkie trudy z nim związane. Jestem dumny tym bardziej, że byłem w stanie osiągnąć ten cel wyłącznie za zarobione przez siebie pieniądze. Nie wspomagałem się żadnym kredytem bankowym. To piękne, ponieważ zarobiłem odpowiednią sumę pieniędzy na swojej pasji, czyli fotografii. 

Fotograf biznesowy to bardzo dobry zawód

fotograf biznesowy pracujący w WarszawieWybudowanie domu było jednym z moich celów życiowych, tuż oprócz odwiedzenia paru miejsc w dalekich zakątkach świata. Sam siebie podziwiam, ponieważ doszedłem do tego swoją ciężką pracą. Na co dzień i na wizytówce przedstawiam się jako fotograf biznesowy pracujący w Warszawie, mimo że mieszkam na przedmieściach. Fotografia jest moją wielką pasją. Przy tym bardzo lubię kontakt z ludźmi. Uwielbiam na zdjęciach ukazywać ich emocje i poszczególne cechy charakteru. Dlatego też zdecydowałem się na nieco niszową dziedzinę fotografii, jaką jest fotografia biznesowa. Na przestrzeni lat stworzyłem bardzo ciekawe portfolio, które dziś jest tak naprawdę moją wizytówką. Kiedy pokazuję je różnym firmom, bądź firmy same do niego docierają, najczęściej nawiązujemy współpracę. Jest to dla mnie spore wyróżnienie, ponieważ świadczy o dużej wartości wizualnej moich prac. Staram się przedstawiać ludzi z powagą godną sprawowanego przez nich urzędu, bądź też sprawowanej funkcji w hierarchii firmy. Jest to dla mnie niezmiernie ważne. 

Będąc fotografem biznesowym spotykam na swojej drodze bardzo wielu różnych ludzi. Do każdego jednak podchodzę indywidualnie, ponieważ uważam, że nawiązanie odpowiedniego kontaktu z fotografowaną osobą jest gwarancją owocnego zdjęcia. Uwielbiam swoją pracę, gdyż daje mi ona bardzo dużą satysfakcję.