Press "Enter" to skip to content

Fotobudka, sprawdzone wskazówki

Zosia Moszka 0

 

Fotobudka szturmem zdobyła serca Par Młodych na całym świecie. Dziś nieco bliżej przyjrzymy się tej właśnie wyjątkowej atrakcji. Czas wesela jest bardzo wyjątkowy sam w sobie, jednak zawsze warto uatrakcyjnić go dodatkowym elementem, który pozwoli zintegrować się gościom, którzy się nie znają, a także odciągnie biesiadowiczów od stołu.

Najlepsza atrakcja weselna

fotobudka tarnówCzym w ogóle jest fotobudka tarnów? To nic innego jak niewielkie przenośne studio fotograficzne. Wystarczy wynająć fotobudkę od firmy, który się tym zajmuje. Do wykonania zdjęć chętnie wykorzystuje się zabawne gadżety, takie jak kapelusze, wąsy czy okulary. Oczywiście jeżeli Para Młoda ma konkretny pomysł na przebranie nic nie stoi na przeszkodzie by zorganizować, lub wykonać samodzielnie dodatkowe gadżety. Goście wchodząc do fotobudki wykonują sobie serię kilku zdjęć które od razu są wywoływane i mogą zachować je na pamiątkę. To świetny sposób integracji, któremu towarzyszą wygłupy i dużo śmiechu. Zazwyczaj fotobudkę można wynająć na godzinę, dwie czy nawet całą noc wszystko zależy od firmy, która wynajmuje Wam studio. Warto dowiedzieć się czy w cenie jest dowóz na miejsce wesela fotobudki, czy zostanie ona odebrana, czy będziecie mogli liczyć na profesjonalny montaż i demontaż. Zdarza się coraz częściej, że firma oferuje także pomoc asystenta, która pomaga gościom, dba o zachowania porządku w trakcie korzystania z fotobudki oraz by gadżety zawsze były na swoim miejscu.

Organizując wesele warto jest pomyśleć o dodatkowej atrakcji, która dodatkowo wprawi gości w fantastyczny nastrój, pozwoli im na bliższe poznanie i wspólną zabawę. Wybierając firmę który udostępni Wam fotobudkę sprawdźcie właśnie czy zostaną zapewnione wszystkie kwestie, które poruszyłam wcześniej, takie jak montaż, odbiór czy kilka rodzajów tła do wyboru.