Press "Enter" to skip to content

Filowanie dronem obiektów wielkopowierzchniowych

Monika Zezik 0

Dotąd, najpopularniejsza metodą prezentacji wszelkich obiektów, niezależnie od ich powierzchni było klasyczne przedstawienie określonych miejsc na zdjęciach. Nie robi to jednak tak dobrego wrażenia, jak ujęcia całego obiektu. Nie ma jednak możliwości na objęcie zarówno aparatem, jak i kamerą całego obiektu jednocześnie, co powoduje olbrzymie problemy techniczne. Na szczęście aktualnie znaleziono rozwiązanie problemu

Wielkie obiekty w jednym ujęciu

filmowanie dronem w KatowicachPosiadając wielkie posiadłości przeznaczone na przykład do celów turystycznych, bądź wypoczynkowych (wszelkiego rodzaju hotele, ogrody pokazowe czy też parki rozrywki) dobrze jest posiadać kilka ujęć całościowych, z tak zwanego lotu ptaka. Obiekt nie tylko prezentuje się wtedy o wiele lepiej, ale również zyskuje większą wiarygodność. Gdy pokazujemy wszystko na jednym zdjęciu w oczach odbiorców nie mamy szansy na rozmaite zabiegi marketingowe, takie jak zdjęcia z innych obszarów, czy też zakłamania dotyczące odległości, bądź wielkości. Między innymi z tego powodu filmowanie dronem w Katowicach stało się tak popularne. Dzięki temu możemy przedstawić potencjalnym klientom obiekt w całości, co sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie, niż kolejne prezentowanie określonych miejsc, bądź komputerowo zrobione mapki obiektów. Dron daje olbrzymie możliwości. Ujęcia mogą być różnego rodzaju, jednak każde wyciąga z prezentowanego miejsca to, co najpiękniejsze.

Zgodnie z badaniami obiekty wielkopowierzchniowe zyskują większe zaufanie potencjalnych klientów, jeżeli przedstawiane są w całości. Taką możliwość daje właśnie filmowanie dronem. Dzięki temu przy niewielkich nakładach zarówno finansowych, jak i czasowych możemy uzyskać fantastyczne materiały reklamowe, które z pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem.