Press "Enter" to skip to content

Etykiety, które produkujemy w rodzinnej drukarni

Ania Ogrocka 0

Wraz z moją rodziną prowadzimy nasz własny rodzinny biznes. Tym naszym rodzinnym biznesem jest własna drukarnia, którą założył mój dziadek, a teraz prowadzi ją mój tata.

Drukarnia jest naszym rodzinnym biznesem

etykietaZa czasów dziadka nie mieliśmy dużo maszyn, były to najzwyklejsze maszyny do druku, oprócz tego w naszej drukarni, kiedy prowadził ją dziadek znajdowała się, jak na tamte czasy najnowocześniejsza maszyna na rynku, a mianowicie maszyna produkująca etykiety foliowe. Teraz taką maszynę ma praktycznie każda drukarnia, ale wiadomo wtedy były inne czasy i całkowicie inaczej niż teraz to wszystko wyglądało. Jak mój tata przejął od dziadka drukarnię to postanowił sprowadzić do drukarni nową maszynę, a mianowicie maszynę produkującą etykiety usuwalne.
Czekaliśmy na nią aż pół roku, ponieważ firma u której zamówiliśmy właśnie tą maszynę musiała sprowadzić ją z Wielkiej Brytanii, gdzie właśnie takie maszyny są produkowane i z racji tego, że owa firma miała bardzo dużo zleceń, to niestety trzeba było na nią trochę poczekać. Jednakże warto było czekać, bo maszyna funkcjonuje na prawdę świetnie. W zeszłym roku również sprowadziliśmy do naszej drukarni nową maszynę, tym razem była to maszyna produkująca etykiety samoprzylepne. Pojechaliśmy po nią wraz z tatą i bratem mojej mamy do Szwajcarii, ponieważ wyszły tańsze koszty sprowadzanie jej na własną rękę, niż sprowadzenie przez firmę będącą pośrednikiem w sprzedaży takich właśnie maszyn. Także, jak widać nasza rodzinna drukarnia bardzo się rozwija.

Jednakże na tym nie koniec, ponieważ w tym roku jeszcze planuje mój tata sprowadzić również ze Szwajcarii maszynę produkującą druk kodów. Będzie to można powiedzieć, że fenomen, ponieważ z tego co nam wiadomo, to żadna drukarnia w Polsce nie posiada tego typu maszyny u siebie, także będzie to hit.

Więcej etykiet usuwalnych, samoprzylepnych znajdziecie na www.primera.com.pl