Press "Enter" to skip to content

Dział księgowości pakuje bony i papier do plotera

Ola Bednarz 0

W naszej firmie pracownicy telemarketingu mają rewelacyjne warunki. Poza tym, że dostają wynagrodzenie podstawowe to do tego mają prowizję oraz premie w postaci bonów. Nasza firma docenia wszystkich pracowników i każdy w sumie chciałby u nas pracować.

Papier do plotera pilnie poszukiwany

papier do ploteraCo miesiąc przed wypłatami mamy sporo zajęcia, ponieważ dostajemy listę od koordynatorów z ilością bonów dla konkretnego pracownika. Do pakowania bonów jest używana koperta b5 jeżeli pracownik ma małą ilość bonów. Jak pracownik ma sporo takich bonów to idealna jest koperta c6, która pomieści więcej. Na każdej kopercie drukujemy nazwisko i imię pracownika, który osobiście odbiera od nas kopertę z bonami. W firmie pracuje taki Darek, który co miesiąc wyrabia taką sprzedaż, że sobie żartujemy, że specjalnie dla niego bony powinny być pakowane w koperty bąbelkowe, aby się pomieściły. Kiedy już prawie kończyłyśmy pakowanie bonów to wpadł do nas informatyk. Przyszedł po pieniądze, ponieważ skończył mu się papier do plotera i musiał pilnie jechać go kupić. Każdy zakup osobiście zatwierdzam i od razu dałam mu kasę, żeby pojechał po ten papier do plotera w niskich cenach. W sumie to bony sprawnie zapakowałyśmy i byłyśmy gotowe na pielgrzymki naszych koordynatorów. Do koordynatora właśnie trafia każda koperta c6, którą on osobiście przekazuje swojemu pracownikowi. Najpierw jednak przekazywana jest koperta b5, w której jest mniej bonów. Pracownicy, którzy otrzymują większą premię zawsze mają rozmowę z koordynatorem, który zachwala i motywuje takiego pracownika.

Ostatnio nawet szef wpadł na pomysł, żeby takich pracowników dodatkowo nagradzać i przekazał dodatkową pulę bonów koordynatorom, żeby mogli dodatkowo nagrodzić najlepszych pracowników. Musimy jeszcze przygotować wypłaty, więc mamy sporo pracy.