Press "Enter" to skip to content

Drukarnia offsetowa od pokoleń

Ola Bednarz 0

Moja rodzina od pokoleń ma swoją własną drukarnię. Ową drukarnię założył mój pra dziadek wraz ze swoją żoną, czyli moją pra babcią. Drukarnia miała swoją siedzibę na Krakowskim Kazimierzu i w tym samym budynku znajduje się do dzisiaj. Oczywiście

Drukarnia offsetowa to rodzinny biznes

drukarnia offsetowabudynek od tego czasu był kilka razy odnawiany i remontowany. Drukarnia jest przekazywana sobie z pokolenia na pokolenie. Póki co właścicielem drukarni jestem ja z czego bardzo, ale to bardzo się cieszę. Teraz jest to typowa drukarnia offsetowa. W taką drukarnię przekształcił ją mój tata kilka lat temu, ponieważ doszedł do wniosku, że w tych czasach taki typ drukarni po prostu sprawdzi się najlepiej. Ja drukarnię dostałem od mojego taty dopiero w ubiegłym roku, także można powiedzieć, że jeszcze nic ciekawego, bardziej nowoczesnego do drukarni nie wprowadziłem. Asortyment oferowany przez naszą drukarnię jest na prawdę bardzo bogaty. Najczęściej jednakże przychodzą do nas studenci, którzy potrzebują dla siebie zrobić druk książek. Jednakże, jak już wspomniałem nasz asortyment jest na prawdę bogaty i oferujemy przeróżnego rodzaju druki. Bardzo często też ludzie przychodzą do naszej drukarni i robią druk katalogów. Przy zrobieniu takiego katalogu jest sporo pracy, ale zawsze jakoś dajemy sobie z ty radę. Dwa lata temu wprowadziliśmy do naszej oferty druk folderów. Póki co jeszcze ludzie się do tego nie przekonali, ponieważ mało mieliśmy jak do tej pory zleceń na taki właśnie druk, ale myślę, że ludzie jeszcze się do takiego druku przekonają. W każdym bądź razie mamy na szczęście duży ruch.

Zawsze każdy właściciel drukarni stara się, aby bardzo dobrze ona funkcjonowała i miała jak najwięcej klientów. Wiadomo, że w Krakowie jest bardzo dużo drukarni, także ciężko się utrzymać, na szczęście nam się to udaje.

Więcej o drukarni na stronie http://www.drukarnialuxor.pl