Press "Enter" to skip to content

Drewniany zegarek dla modnego mężczyzny

Paweł Bednarek 0

 

Zazwyczaj, kiedy mowa jest o nowych trendach w modzie to poruszany jest temat kobiet, a nie mężczyzn. Okazuje się jednak, że stylizacje męskie też ulegają ciągłym przemianom a panowie wykazują coraz większe zainteresowanie tematyką ubioru. Przyglądając się trendom na ten sezon łatwo zauważyć, że dużą rolę odgrywają w nich dodatki.

Zegarek stworzony z kawałka drewna

drewniane zegarki męskieModa męska zaczyna dorównywać popularnością modzie damskiej. Mężczyźni, prawdopodobnie pod wpływem mediów, coraz bardziej interesują się najnowszymi trendami. W tym sezonie, na przykład, istotną rolę w każdej stylizacji pełnią różnego rodzaju dodatki. W całym świecie mody panuje nacisk na naturalność. Również w dodatkach. Popularne w ostatnim czasie stało się na przykład drewno. Panie coraz chętniej kupują drewnianą biżuterię, panowie zaś mogą postawić na drewniane zegarki męskie, które doskonale prezentują się w wiosenno- letnich stylizacjach. Zegarki wykonane z drewna często cenowo są niższe od niektórych marek zwykłych zegarków. Cenione są przede wszystkim za oryginalność i kunszt wykonania. Każdy taki zegarek jest bowiem robiony ręcznie. Z racji tego, że nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, nie sposób znaleźć dwóch identycznych zegarków. Modeli zegarków jest całe mnóstwo. Od bardziej sportowych, po eleganckie, zazwyczaj na skórzanym pasku, które dobrze dobrane pasują nawet do bardziej biznesowego wizerunku. Zegarek wykonany z drewna może być całkiem dobrym pomysłem na przykład na prezent.

Trendy na nadchodzącą wiosnę i lato zapowiadają nacisk na naturalność. Modne są ubrania wykonane z naturalnych materiałów oraz dodatki. Niezwykle popularne wśród dodatków jest drewno. Ogromną popularnością, szczególnie wśród panów, cieszą się zegarki wykonane właśnie z kawałków drewna.