Press "Enter" to skip to content

Dostawca zabawek edukacyjnych dla 4 latka

Ola Bednarz 0

Nazywam się Władysław i przez wiele lat pracowałem jako taksówkarz. Od kilku lat pracuję jednak jako dostawca i współpracuję z kilkoma firmami, dla których świadczę swoje usługi transportowe.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka i ich transport

zabawki edukacyjne dla 4 latkaOstatnio podjąłem współpracę z producentem, który wykonuje zabawki edukacyjne dla dzieci, które są w różnym wieku. Dostarczam dla niego dużo towarów i trafiają one do różnych sklepów w całym województwie. Ostatnio dostarczałem zabawki edukacyjne dla 3 latka do hurtowni z Bydgoszczy, której już kilka dni wcześniej dostarczałem najlepsze zabawki edukacyjne dla 4 latka. Producent na stałe współpracuje z tą hurtownią i dostawy są dość częste. W sumie wcześniej nie woziłem takich produktów, ale dla mnie nie ma znaczenia co dostarczam. Jestem tylko kierowcą i muszę wykonać swoje zadanie. Wczoraj dostałem kolejne zlecenie od tego producenta, żeby zawieść zabawki kreatywne do sklepu, który mieści się w Cekcynie. Jeszcze tam nie byłem, ale wiem, że z nawigacją dojadę w każde miejsce. Na magazynie zapakowali mi zabawki kreatywne w ilości tysiąca dwustu sztuk. Nie spodziewałem się, że aż tyle produktów zamówił taki sklep. Oczywiście wszystkie zabawki kreatywne były różne i przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W trasę wyruszyłem zaraz po załadunku. Bardzo szybko się uwinąłem z tym zleceniem bo na trasie tego dnia było luźno. Na miejscu bardzo łatwo znalazłem sklep, do którego miałem dostarczyć zabawki kreatywne i od razu podjechałem od strony magazynu. Pracownicy sklepu już na mnie czekali. Kiedy wypakowali wszystkie zabawki kreatywne dla dzieci to otrzymałem potwierdzenie oraz fakturę i mogłem wracać z powrotem.

Tego dnia już nie miałem więcej kursów i skończyłem szybciej pracę. Był to owocny dzień i zarobiłem sporo pieniędzy za wszystkie transporty.