Press "Enter" to skip to content

Dostawca krat pomostowych

Renata Arciszewska 0

Nazywam się Marian i pracuję jako dostawca. Kilka lat temu kupiłem własny samochód dostawczy i rozpocząłem działalność na własną rękę. Nie jestem związany z jednym przedsiębiorcą. Wykonuję zlecenia dla różnych firm, dzięki czemu zarabiam o wiele lepiej.

Solidne kraty pomostowe na samochodzie

kraty pomostoweJestem znany jako dostawca, ponieważ zawsze wywiązuję się ze wszystkich terminów i w sumie to nie mam żadnych opóźnień. Nawet problemy na drodze nie są w stanie mi przeszkodzić. Jakiś czas temu podjąłem współpracę z producentem, dla którego miałem zrealizować dostawę jego produktów. Miałem dostarczyć kraty pomostowe do firmy, która mieściła się w zupełnie innej części naszego kraju. Następnego dnia już o szóstej rano pojechałem do tego producenta, żeby pracownicy zapakowali mi solidne kraty pomostowe na samochód. Zawsze obserwuję proces załadunku, żeby mieć wszystko pod ścisłą kontrolą. Najpierw zapakowane zostały kraty pomostowe prasowane, które były szczelnie zapakowane. Później zapakowana kraty pomostowe zgrzewane i zauważyłem od razu, że mocowanie krat pomostowych jest solidne. Na końcu pracownicy zapakowali ściągu stalowe i w zasadzie byłem gotowy do trasy. Poszedłem do bura, żeby spisać umowę współpracy oraz wziąć dokumenty dotyczące dostarczanych produktów. Sprawdziłem, czy są uwzględnione wszystkie kraty pomostowe, które mam na samochodzie oraz czy ściągi stalowe zgadzają się pod względem ilości. Wszystko się zgadzało i mogłem spokojnie ruszyć w drogę. Na realizację dostawy miałem czas do godziny siedemnastej i wiedziałem, że dowiozę kraty pomostowe na pewno przed czasem.

Ruszyłem w drogę i byłem bardzo zadowolony, ponieważ wiedziałem, że to zlecenie przyniesie mi bardzo wysokie zyski. Jak wywiążę się z terminu to na pewno jeszcze nie raz dostanę zlecenie od tego faceta.