Press "Enter" to skip to content

Dobry krem ze złotem kolidalnym

Kaśka Wilczewska 0

Moja mam zawsze kupuje różnego rodzaju nowości. Dotyczy to naprawdę wielu rzeczy. Stara się być jednym słowem ze wszystkim na bieżąco. Często to ja widzę coś na przykład po raz pierwszy u mamy a dopiero potem jest ta rzecz bardziej popularna.

Mama poleca stosowanie złota

odmładzające złoto koloidalneCzyli mama ma intuicję do rzeczy, które okazują się być naprawdę dobre. Często kupuje też różne preparaty, które świetnie działają. Ostatnio na przykład kupiła odmładzające złoto koloidalne, które jest dobre na wiele rzeczy. Mama kupiła je przede wszystkim na te właściwości odmładzające. Ale prawda jest taka, że oprócz tego, że od momentu gdy zaczęła je stosować wygląda dużo lepiej to jeszcze lepiej się czuje. Bowiem ten preparat wspomaga funkcjonowanie wiele układów w organizmie. A skóra mamy wygląda lepiej już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim stała się nawilżona i promienna. I zmarszczki na pewno też stały się mniej widoczna. Spytałam się mamy czy tren preparat stosuję się dopiero w jakimś określonym wieku. Mama powiedziała mi, że jeśli chodzi o to to ja też spokojnie mogłabym coś takiego stosować. Poszłam więc razem z mamą do sklepu gdzie można coś takiego kupić. Był tam spory wybór preparatów właśnie ze złotem koloidalnym. Mama poradziła mi co byłoby dla mnie najlepsze. Ona czytała na ten temat sporo także mogłam spokojnie zaufać jej w kwestii wyboru. Wybrałam także to co ona mi poleciła. Był to krem, który zawierał to złoto. Już tego samego dnia zaczęłam go stosować.

Na początku mogłam stwierdzić, że ten krem świetnie się wchłaniał. Po paru dniach zauważyłam, że skóra wygląda lepiej. Po prostu stała się bardziej sprężysta i nawilżona. W dotyku była po prostu duża młodsza. Nie spodziewałam się tego, że tak szybko będę mogła zaobserwować pierwsze efekty.