Press "Enter" to skip to content

Dlaczego warto chodzić do kosmetyczki? Laserowe usuwanie rozstępów

Dawid Pikulski 0

Gabinet kosmetyczny to miejsce, do którego najczęściej udajemy się chcąc poprawić swoją urodę. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że decydując się na wizytę w studio urody można nie tylko zadbać o wygląd, ale również o nastrój i stan zdrowia. Oferowane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych zabiegi, pozwalają się zrelaksować oraz pozbyć różnorodnych mankamentów urody.

Laserowe usuwanie rozstępówWśród najczęściej wykonywanych zabiegów znajduje się niezwykle popularna depilacja woskiem. Stanowi ona jedną z najskuteczniejszych oraz najczęściej stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Zabieg ten polega na usunięciu włosa wraz z cebulką, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znacznie dłuższego i lepszego niż w przypadku golenia efektu. Utrzymuje się on bowiem zazwyczaj przez okres 3-6 tygodni. Depilacja woskiem niesie ze sobą wiele korzyści i sprawdza się na wszystkich partiach ciała. Trzeba jednak pamiętać, że nie może być ona stosowana u każdej osoby. Wizyta w profesjonalnym studio urody oprócz pozbycia się nadmiernego owłosienia może również pomóc w walce z kłopotliwym problemem jakim są pękające naczynka krwionośne. Laserowe zamykanie naczynek i laserowe usuwanie rozstępów Rzeszów, bo tak właśnie nazywa się zabieg ich usuwania, wykorzystuje zjawisko fototermolizy, polegającej na tym, że światło laserowe jest wchłaniane przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych. W efekcie wywołuje to obkurczenie oraz zamknięcie widocznego na skórze naczynia.

Zabieg laserowego zamykania naczynek jest bezinwazyjny i bezpieczny, a jego efekt można zauważyć już po pierwszej sesji. Aby jednak skutecznie pozbyć się problemu, należy kilkukrotnie go powtórzyć.