Press "Enter" to skip to content

DJ – najlepszy wybór na wesele

Michał Gąbka 0

Jeżeli organizujemy wesele, często nie jesteśmy pewni czy dany wybór będzie dobry. Musimy jednak pamiętać, że nie będziemy w stanie zadowolić każdego w stu procentach. Ludzie są różni i podoba im się co innego, więc nie bierzmy do siebie, że komuś nie będą basowały wybrane przez nas dania albo muzyka jaką wybraliśmy. Jednak to i tak jest nasze wesele.

Jak przygotować wesele pod kątem muzycznym?

dj wesele w TrójmieścieKiedy organizujemy wesele jest kilka rzeczy, które zrobić musimy. Po pierwsze – wybrać salę i to na pewno ze sporym wyprzedzeniem. Po drugie, skomponować menu. Dobrze jest, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Poza tym ważne są też dekoracje, w końcu sala musi być ładnie przystrojona by wzbudzić zachwyt w naszych gościach i by sala ładnie wyglądała na zdjęciach czy filmach. Jednak zadajmy sobie pytanie – na czym opiera się impreza? Właśnie, na tańcu. A co jest potrzebne żeby tańczyć? Tak, muzyka. DJ powoli wypiera zespoły i nic dziwnego, bo zespół ma jednak bardziej ograniczony repertuar, a poza tym żyjemy w XXI wieku. Tutaj dobrze jest wyszukać DJ wesele w Trójmieście, spisać sobie wszystkich DJ’ów oferowanych na stronach i sprawdzić ich pod każdym kątem. Warto spytać o jego doświadczenie, poprosić o filmiki z innych wesel i ogółem spytać o wszystko, by upewnić się, że dany DJ będzie dla nas odpowiedni. Jeśli wybierzemy dobrze, to zapowiada się naprawdę świetna impreza, której nie zapomnimy.

Główną zasadą wesel powinien być dobry research – zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę. Nic nie może popsuć wesela tak jak nietrafiony DJ. Nie bójmy się więc drążyć niektórych spraw, bo chodzi tu o nasze dobro, nasz dzień, naszą zabawę i gości. Jeżeli płacimy za jakąś usługę to mamy prawo być dociekliwi i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej.