Press "Enter" to skip to content

DJ na targach ślubnych

Renata Arciszewska 0

W Poznaniu bardzo często są organizowane różne targi, dzięki którym wielu przedsiębiorców może zaistnieć w swojej branży. Tym razem miały się odbyć targi ślubne i uznałem, że jest to idealna impreza właśnie dla mnie.

DJ musi się zaprezentować

djMam bardzo bogatą ofertę i chciałbym, aby dowiedział się o mnie cały Poznań. Pracuję jako wodzirej na wesele, jest ze mnie również doskonały dj i równie dobry konferansjer, dlatego wiem, że targi ślubne są dla mnie ogromną szansą. Gram również jako dj na studniówki i uznałem, że o tym też na targach ślubnych opowiem, żeby klienci wiedzieli, że oferuję pełny pakiet usług. Dj na wesele jest coraz częściej wybierany, ponieważ jest to modne i bardzo praktyczne rozwiązanie dla pary młodej. Obecnie bardzo często gram jako dj na studniówki i często pracuję jako konferansjer, ale chętnie zagram jako dj na czyimś weselu. Targi ślubne mają się odbyć w pierwszy weekend października, więc zostało jeszcze sporo czasu. Zabiorę swój sprzęt, żeby pokazać, że najlepszy dj musi mieć odpowiedni sprzęt. Będę mógł go nawet zaprezentować, dzięki czemu udowodnię klientom, że taki dj jak ja to prawdziwy skarb. Wieczorem poszedłem do mojego brata Marcina, żeby poprosić go, żeby na targi ślubne pojechał ze mną. Pomoże mi wypakować cały sprzęt i ustawić się na stanowisku. Samemu byłoby mi ciężko. Na Marcina zawsze mogę liczyć i tym razem też tak było. Pojedzie ze mną na targi ślubne i we wszystkim mi pomoże. Zapytał czy mam wizytówki, co mnie zaskoczyło.

Jak widać nie byłem całkowicie przygotowany, ale Marcin ma głowę na karku i pomyślał o wszystkim. Na wizytówce będzie widniał napis najlepszy dj w Poznaniu. Taka informacja na pewno przykuje uwagę wielu ludzi, którzy pojawią się na tych targach ślubnych. Już nie mogę się ich doczekać. Będę się prezentować jako video-tec.pl.