Press "Enter" to skip to content

Czytam wywiad z architektem wnętrz

Ola Bednarz 0

Skończyłam pracę szybciej niż zawsze. Ze względu na awarie prądu zostaliśmy zwolnieni wcześniej do domu. Było mi to na rękę bo mogłam odebrać córkę z przedszkola. Zazwyczaj w domu jestem po siedemnastej i przeważnie babcia odbiera nam Ewelinkę.

Architekt wnętrz i różne zlecenia

architekt wnętrz Jak wysiadłam z tramwaju postanowiłam kupić gazetę do czytania. Zawsze jak mała pójdzie spać mam chwilę dla siebie i lubię czytać różne magazyny. Gazeta dotyczyła naszego regionu. Trójmiasto było opisane pod względem firm, które znajdują się w regionie. Odebrałam dziecko. Zjadłyśmy obiad i wspólnie się pobawiłyśmy. Jak Ewelinka zasnęła zrobiłam sobie kolacje i zaczęłam przeglądać gazetę. Spodobał mi się artykuł o projektowaniu wnętrz. Wywiad był prowadzony z architektem. Architekt wnętrz z Gdańska miał na swoim koncie kilkadziesiąt dobrych zleceń. Był znany w naszym regionie. Zaprojektował nowoczesny hotel w naszym mieście. Wypowiadał się o home staging. Doceniał jaki home staging ma wpływa na mieszkania, które są zaniedbane. Czynności, które pozwalają pokazać przyszłym klientom potencjał, który drzemie w danej nieruchomości jest niesamowity. Projektowanie wnętrz umożliwia pokazanie klientom tego potencjały i coraz więcej firm i biur nieruchomości decyduje się na takie rozwiązanie. Deweloperzy, którzy budują nowe osiedla, firmy, mieszkania także korzystają z takich usług. Projektant wnętrz musi mieć wiedzę jak projektować dane pomieszczenia. Trzeba mieć wiedzę teoretyczną ale jego zdaniem najbardziej doceniana jest praktyka. Umiejętności praktyczne zdobywa się w trakcie pracy. Niedrogi architekt wnętrz z Gdańska powinien decydować się na różne zlecenia.

Powinien się bawić projektowaniem. Projektant wnętrz musi być odważny w swoich pomysłach. Powinien śledzić trendy i być otwarty na pomysły klientów.