Press "Enter" to skip to content

Co warto wygrawerować laserem na biżuterii?

Maniek Legowski 0

Biżuteria stanowi często świetny prezent, zwłaszcza dla kobiet. Czasem też biżuteria bywa noszona przez mężczyzn, zazwyczaj w postaci obrączki ślubnej, bransolety bądź nieśmiertelnika – często zawieszonego na łańcuszku.

Grawerowanie laserowe się pięknie prezentuje

grawerowanie laseroweBiżuteria zazwyczaj na prezent jest dawana przez osoby bliskie sobie, które często chcą przez to okazać sobie czułość oraz chęć podtrzymania wzajemnej relacji oraz pogłębienia kontaktu. Dlatego też w połączaniu z takim prezentem występuje grawer. Zazwyczaj stosowane jest do tego grawerowanie laserowe w Warszawie (ze względu na szeroki dostęp do tego rodzaju usługi, choć na przykład Warszawa oferuje również grawerowanie ręczne, które jest znacznie bardziej unikalne oraz niepowtarzalne, ze względu na niepowtarzalność wytworów wytworzonych przez ludzką rękę. O to co najczęściej bywa znakowane laserem pośród biżuterii trafianej do jednego z najpopularniejszych zakładów, zapytaliśmy jednego z ich pracownika. Okazało się, że najczęściej graweruję się datę ślubu oraz wzajemne imiona Młodej Pary na obrączkach ślubnych. Imię często graweruje się na nieśmiertelnikach, podobnie jak znaną sentencję (cytat) z książki czy filmu bądź wers ulubionej piosenki. Często występuje na grawerze znane motto lub słowa z którymi osoba się utożsamia.

Nieco rzadziej graweruje się małe obrazki – jeśli już to wyłącznie w przypadkach kiedy dana osoba posiada swój znak rozpoznawczy czy posiada logo, z którym czuje się bardzo związana. Najczęściej wybór graweru uzależniony jest od miejsca docelowego – niestety na obrączce nie zmieści się spory tekst.