Press "Enter" to skip to content

Ciepłe ubranka dla małego pieska

Olaf Niewiadomski 0

Zawsze chciałam mieć yorka, to moja ulubiona rasa psów. Pieski są małe, ale bardzo ruchliwe, chętnie wychodzą na spacery. Dodatkowo nie sprawiają kłopotów, zwykle nie szczekają, są także idealne do mieszkania – nie potrzebują domu z działką by się wybiegać. Zawsze dbałam by mój pies czuł się jak najlepiej i miał to co najlepsze.

Wygodne ubranko na zimę

ubranka dla yorkaLatem na spacer zawsze zabierałam butelkę z wodą, jakby Fufu chciał się napić, miał też wygodne szelki i długą smycz, by swobodnie mógł się przechadzać po parku. Kupowałam też dobrą karmę, co tydzień go szczotkowałam, miał duże o wygodne legowisko. Kiedy przyszła zima to zauważyłam jednak że Fufu niechętnie wychodzi na spacer. Wychodzi, robi swoje i wraca. Często wręcz trząsł się z zimna. Postanowiłam kupić ubranka dla yorka, by zawsze mojemu pieskowi było ciepło. W sklepie internetowym znalazłam wiele fajnych modeli ubranek. Były sweterki, kurteczki, czy narzutki. Ja zdecydowałam się na cienką kurteczkę, w której Fufu nie będzie wyglądał jak dwa razy większy, a jednocześnie zapewni mu przyjemne ciepło. Dodatkowo kurtka była nieprzemakalna, także spokojnie pies może wyjśc w niej w czasie deszczu i padania śniegu. Brązowy kolor kurteczki pasował do koloru sierści Fufu. Podobało mi się też to, że kurtka wyglądała na lekką i wygodną, jej założenie nie miało sprawiać problemu. Bałam się jedynie, że Fufu nie zrozumie, że dzięki kurteczce będzie mu cieplej na spacerze i nie będzie chciał jej załadać. Na szczęście moje obawy były bezpodstawne.

Kurteczka idealnie pasowała na mojego yorka, a on chętnie w niej chodził. Za pierwszym razem się natrudziłam by ją założyć, ale potem szło gładko. Od teraz zawsze jak temperatury spadają poniżej zera to ubieram Fufu w ciepłą kurteczkę. To na pewno był dobry zakup ze sklepu internetowego.