Press "Enter" to skip to content

Chcę zainstalować rekuperację w nowo budowanych blokach

Monika Zezik 0

Kupiłem świetny teren w Poznaniu i od razu wiedziałem, że będzie to idealne miejsce na nowe osiedle. Bez zastanawiania się od razu podjąłem kroki i rozpoczęły się prace budowlane. Odzywa się do mnie zawsze wielu biznesmenów, którzy chcą ze mną współpracować, albo oferują swoje produkty.

Interesuje mnie rekuperacja w bloku

rekuperacjaNawet sklep meblowy kiedyś wystosował do mnie ofertę handlową. Bloki, które teraz stawiam będą dość nowoczesne i wiem, że wszystkie mieszkania się szybko sprzedadzą. Kiedy wracałem z placu budowy to zadzwonił do mnie Rafał, by zapytać czy interesuje mnie rekuperacja, bo ma namiar na świetną firmę, która ma niskie ceny. Wcześniej rekuperacja nie była przeze mnie brana pod uwagę, jednak te bloki są najnowocześniejsze jakie do tej pory budowałem i temat mnie zainteresował. Zapytałem Roberta jak ta rekuperacja jest montowana oraz jakie koszty są z tym związane. Zaskoczyłem się, bo nie jest drogo a można zarobić na sprzedaży mieszkań dużo więcej. Potwierdziłem, że odzyskiwanie ciepła poprzez rekuperacje mnie interesuje i ma mnie umówić z tym facetem. Na osiedlu będą stały cztery bloki, w których pojawi się rekuperacja, więc sądzę, że dogadam się z facetem co do ceny. Robert to nigdy nie próżnuje i tym razem było tak samo, bo spotkanie mi umówił nazajutrz rano. W zasadzie musieliśmy od razu się za to zabrać, bo prace się powoli kończyły. W domu opowiedziałem o wszystkim żonie. Prowadzi ona dla mnie księgowość i zawsze ją o wszystkich wydatkach informuję.

Kiedy dowiedziała się, że w nowych blokach będzie zamontowana rekuperacja to pogratulowała mi doskonałego wyboru a co ciekawe, już dawno dokonała obliczeń i przedstawiła mi jak rekuperacja wpłynie na poziom sprzedaży nowych mieszkań. Z żoną dogadujemy się bez słów i teraz było tak samo. Jakby wiedziała co planuję zrobić.