Press "Enter" to skip to content

Buty na koturnie dla niskich pań

Adam Lasecki 0

Niskie kobiety często spotykają się na co dzień z wyzwaniami, które dla innych kobiet są nie do pomyślenia. Ze względu na wzrost i często drobną figurę większość ubrań bywa za duża, a i bywa ciężko o buty. Niektóre panie mają bowiem niezwykle małe stopy. Są jednak różne plusy bycia niską osobą- wywołuje to pozytywny odzew ze strony mężczyzn, a i dłużej wygląda się młodo.

Wygodne sneakersy hitem sezonu

sneakersy białe na koturnieBycie niską kobietą, tak jak każdy wzrost, ma swoje plusy i minusy. Większość małych kobiet marzy jednak o tym, aby być nieco wyższą. Najlepszym sposobem jest noszenie odpowiednich ubrań oraz butów na obcasie, koturnie, szpilce- takich, które dodadzą kilka centymetrów. Tegoroczna moda sprzyja takim rozwiązaniom. Nawet bardziej sportowe wizualnie buty przybierają bowiem formy, które podwyższają. Największym hitem mody są tej wiosny sneakersy białe na koturnie, które nadają się praktycznie do każdego stroju- do jeansów, sukienki, spódniczki i tak dalej. Ze względu na swój sportowy fason sprawdzą się jednak w luźniejszych stylizacjach. Buty sneakersy kojarzone są głównie z takimi na koturnie. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że są też ich wersje na płaskim obcasie. Są to po prostu wygodne, wysoko zawiązywane buty sportowe, które mocno rzucają się w oczy i są istotnym elementem danej stylizacji. Sneakersy, zarówno te na obcasie, jak i te na płasko, cenione są przede wszystkim za wygodę oraz interesujący, sportowy wygląd.

Niskie kobiety mogą być szczęśliwe, bo w nadchodzącym sezonie duży nacisk kładzie się w modzie na koturny oraz obcasy. Prawdziwym hitem wśród butów są tak zwane sneakersy, najlepiej na koturnie i w dodatku w białym kolorze. Takie buty są cenione za wygodę ale też wygląd i możliwość dopasowania do wielu stylizacji.