Press "Enter" to skip to content

Budujemy z żoną dom i wybieramy tynki dekoracyjne

Monika Zezik 0

Mam trzydzieści lat i buduję dom. Ziemię dostaliśmy od teściów z okazji ślubu. Na początku mieszkaliśmy u nich i odkładaliśmy wszystkie nasze pieniążki. Ostatecznie postanowiliśmy wziąć kredyt żeby jak najszybciej zacząć budowę. Mój teść ma firmę budowlaną i zaproponował nam pomoc.

Gdzie będą tynki dekoracyjne?

tynki dekoracyjneNie mogliśmy mu odmówić. Teść jest najlepszy w swoim fachu. Zatrudnia samych specjalistów, którzy porządnie wykonują wszystkie swoje obowiązki. Nasz dom już jest wykończony z zewnątrz. Budowlańcy uwinęli się w siedem miesięcy. Chcieliśmy żeby prace były wykonane prawidłowo. Dom znajduje się w miejscowości Częstochowa. Jest w pięknej okolicy. Mamy blisko do parku. Budowlańcy jutro zaczynają pracę wewnątrz domu. Wczoraj z nimi rozmawialiśmy na temat wykończenia. Pytali czy podobają nam się panele Loft System bo to nowość na rynku. Zaproponowali nam tynk trawertyn w sypialnie. Zgodziliśmy się wiemy, że maja na ten temat wiedzę więc nie chcieliśmy dyskutować. Panele dekoracyjne 3D wybraliśmy do salonu. Tynki luxmal budowlańcy polecili nam do łazienek na dole i na górze. Tynki dekoracyjne dostępne w Częstochowie będą w przedpokoju i w pokojach u naszych dzieci. Teść potwierdził że dokonaliśmy dobrego wyboru. Materiały które są wykorzystywane do wykańczania są wysokiej jakości. Teść zamawia same najlepsze materiały. Będą one trwałe i odporne na zabrudzenia. Tynki pięknie wyglądają w pomieszczeniach. Na pewno będziemy z nich zadowoleni. Tynki mają być gotowe w ciągu dwóch tygodni. Pod koniec miesiąca będziemy się przeprowadzać do nowego domu.

Mam nadzieję, że nasze dzieci nie będą się kłócić o swoje pokoje. Dla Każdego wybraliśmy ten san tynk, który jest polecany do pokoi dziecięcych. Teść po zakończeniu pracy sprawdzi swoich pracowników czy wszystko jest dobrze wykonane.