Press "Enter" to skip to content

Brama garażowa z drewna

dawidb 0

Nikt nie lubi zdrapywać lodu z szyb samochodu. Jeśli chcemy tego uniknąć to powinniśmy trzymać samochód w garażu. Nawet jeśli garaż nie jest ogrzewany, to i tak panuje w nim temperatura powietrza kilka stopni Celsjusza powyżej zera. W garażu nasz samochód zabezpieczony jest nie tylko przed mrozem, ale także przed kradzieżą.

Dobrej jakości brama garażowa

bramy garażowe segmentowe drewnianeBiorąc pod uwagę fakt, że garaż jest częścią naszego domu, to brama wjazdowa do garażu musi się dobrze prezentować. W innym przypadku będzie szpecić wizerunek całego budynku. Dobrym wyborem są bramy garażowe segmentowe drewniane. Wspomniany rodzaj bramy garażowej łączy dwie najważniejsze cechy, które powinna posiadać dobra brama garażowa, a mianowicie taka brama jest bardzo trudna do sforsowania, więc zapewnia bezpieczeństwo wszystkiemu, co znajduje się wewnątrz garażu, a po drugie taka brama prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Brama odsuwana jest do góry przy pomocy napędu elektrycznego. Jest to bardzo duże ułatwienie dla nas, ponieważ nie musimy wysiadać z samochodu aby otworzyć bramę, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na pilocie. Jest to z pozoru mało ważna rzecz, ale napewno docenimy ją w czasie trwania zimy. Bramy dostępne są w różnych odcieniach drewna, dzięki temu możemy dopasować kolor bramy garażowej do drzwi frontowych i koloru ram okiennych. Jak już wspominałem brama jest otwierana automatycznie, ale jeśli zabraknie prądu, to możemy otworzyć ją ręcznie.

Wyżej opisaną bramę możemy kupić gotową lub zamówić spersonalizowany do naszych potrzeb model bramy. Pierwsza z wymienionych opcji jest trochę tańsza, ale jeśli z jakiegoś powodu potrzebujemy bramy na zamówienie, to też mamy taką możliwość. Zamówienie możemy założyć za pośrednictwem internetu lub drogą telefoniczną.