Press "Enter" to skip to content

Brakuje mi jeszcze czapraka ujeżdżeniowego

Paweł Bednarek 0

 

Postanowiłem zapisać się na jazdę konną. Od dziecka o tym marzyłem i rodzice powiedzieli mi, że jak już będę potrafił dobrze jeździć to pomyślą nad kupnem konia dla mnie. Mamy ogiera w stajni, ale on nie nadaje się do jazdy dla chłopca. Nie dałbym z nim rady.

Dzięki kupnie czapraka ujeżdżeniowego mam teraz wszystko

bryczesy damskieUczyłem się przez rok regularnie. Teraz potrafię świetnie jeździć konno i postanowiłem porozmawiać z rodzicami na temat kupna konia dla mnie. Mama od razu się zgodziła i obiecała, że tata ze mną pojedzie i sam będę mógł sobie jakiegoś wybrać. Do tego mam dostać akcesoria jeździeckie. Tata bardzo się przejął tym wszystkim i od razu pojechał ze mną na zakupy. Skoro mama się zgodziła to chciał, ażebym dostał wszystko jak najwcześniej. Kupiłem wszystko ale nie pomyślałem o jednym. Potrzebny mi jest przecież czaprak ujeżdżeniowy, ponieważ wyjeżdżam w teren i nie mam się jak zapakować. Po powrocie do domu powiedziałem mamie o swoim problemie. Machnęła na to ręką i od razu zadzwoniła do taty. Był akurat w mieście i poprosiła go, ażeby kupił mi czaprak ujeżdżeniowy, który jest niezbędnym wyposażeniem. Ucieszyłem się i z niecierpliwością czekałem na powrót ojca. Mam nadzieję, że kupi taki w brązowym kolorze, co będzie pasował do reszty akcesoriów. Mam karego konia, który jest bardzo spokojny. Uwielbiam z nim wybierać się na wycieczki i zawsze miło spędzam czas. Dobrze, że rodzice mi kupili konia, ponieważ kocham jazdę konną i teraz mogę się realizować. Tata w końcu wrócił do domu z zakupów.

Kupił mi idealnie dopasowany czaprak i dziękowałem mu za wszystko. Od razu go przymierzyłem i widziałem, ze ma regulowane zapięcie, dzięki czemu nie będzie spadał. Jutro na pewno wybiorę się na dłuższą przejażdżkę, bo mam wszystko.

Więcej informacji www.stajniasklep.pl