Press "Enter" to skip to content

Biorę udział w promocji grilla marki Weber

Dawid Pikulski 0

 

Pracuję w jednym z wielkich marketów w naszym mieście w dziale promocji. Praca mi się podoba bo dobrze płacą a poza tym jestem świetna w tym co robię i zawsze potrafię świetnie zaprezentować każdy jeden produkt, który się pojawił.

Na promocji grill marki Weber wzbudził zainteresowanie

grill marki WeberTym razem szef wezwał mnie w dość ważnej sprawie. Powiedział, że wprowadzamy do sprzedaży całkowicie nowy produkt i promocja jest sprawą priorytetową. Mamy zacząć sprzedawać grill marki Weber i szef zapisał mnie na szkolenie, żebym dokładnie poznała tę markę i we właściwy sposób mogła zaprezentować ten produkt naszym klientom. Szkolenie trwało dwa dni co było zdecydowanie wystarczające, ponieważ zdobyłam tak ogromną wiedzę, że grill marki Weber nie stanowi dla mnie żadnej tajemnicy. Na dzień przed promocją zasugerowałam szefowi, żeby zrobić to nieco inaczej niż zawsze. Zaproponowałam, żeby przed wejściem się rozstawić i piec kiełbaski, którymi będziemy częstować przychodzących do nas klientów. Szefowi pomysł przypadł do gustu i od razu wszystko zaczął organizować. Następnego dnia z samego rana wszystko było rozstawione i kiełbaski się piekły. Dobrze to zaplanowałam, ponieważ klienci od razu się interesowali tym wydarzeniem i chętnie sięgali po kiełbaski. Nasz nowy grill marki Weber wzbudził ogromne zainteresowanie wśród klientów, którzy pytali o szczegóły produktu. Wyjaśniałam wszystko i dawałam każdemu katalog produktów marki Weber. To był bardzo efektowny dzień, bo sprzedaliśmy mnóstwo produktów i szef był zadowolony.

Za tę promocję dostałam dodatkowe wynagrodzenie. Udało nam się płynnie wprowadzić produkt do obrotu i klienci bardzo często o niego pytają. Lubię swoją pracę i zawsze jak mi coś się uda to jestem z siebie bardzo zadowolona.