Press "Enter" to skip to content

Baza do makijażu powiek Pease

Dawid Pikulski 0

Prawdopodobnie każda kobieta, która jest za pan brat z makijażowymi trendami i regularnie robi makijaż zna ten kosmetyk. Jeszcze do niedawna używany jedynie przez profesjonalistów i mało znany w szerszych kręgach, teraz zaś niezwykle popularny produkt, coraz częściej używany w codziennym makijażu. Mowa o bazie pod cienie do powiek, dzięki której makijaż oka będzie piękniejszy i trwalszy.

Makijaż oka z bazą Pease

baza pod cienie peaseKobiety pasjonujące się makijażem, mające na jego temat wiedzę nieco większą niż podstawowa, oraz śledzące nowinki kosmetyczne na pewno dobrze znają produkt jakim jest baza pod cienie do powiek. Kobiety, które owego produktu jeszcze nie znają powinny się w niego zaopatrzyć, ponieważ dzięki niemu każdy makijaż będzie wyglądał lepiej, oraz będzie dłużej utrzymywał się na powiece bez osypywania się i rolowania na powiece. Dobrym wyborem zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w makijażu jak i tych zaawansowanych jest baza pod cienie Pease. Baza ta doskonale przygotuje powiekę do nakładania na nią cieni, sprawi, że skóra powiek będzie wygładzona, ułatwi nakładanie cieni, sprawi, że ich kolor będzie bardziej wyrazisty oraz zagwarantuje nam wielogodzinną trwałość makijażu oka. Jeśli mamy problemy z trwałością makijażu, na przykład kolor po niedługim czasie zanika na powiece, roluje się lub rozmazuje warto zastosować przed nałożeniem cieni bazę Pease.

Baza Pease jest produktem o niezwykle lekkiej konsystencji, dzięki czemu jest niewyczuwalna na powiece, co zapewnia maksimum komfortu. Za rozsądną cenę możemy nabyć produkt, który bez wątpienia zmieni nasz makijaż na lepsze i jeśli chodzi o jakość w niczym nie ustępuje swoim droższym odpowiednikom. Dzięki tej bazie nawet zwykły, codzienny makijaż będzie wyglądał profesjonalnie i będzie trwały przez wiele godzin.