Press "Enter" to skip to content

Bar mobilny na targach handlowych

Dawid Pikulski 0

Targi handlowe to bardzo duże przedsięwzięcie, które w jednym czasie skupia, w jednym miejscu dziesiątki tysięcy osób, zainteresowanych wspólnym tematem. Z reguły są one organizowane z dużą pompą i ogromną ilością atrakcji, które przyciągają na targi dużą ilość osób. Atrakcje często są bardzo pomysłowe.

Bariści na targach handlowych

barista na targiOstatnio przebywając na jednej z wystaw targowych organizowanych w jednym z większych miast Polski, zauważyłem, że specjalnie dla gości otwarto w samym centrum targów mobilny bar. Ta miła atrakcja przyciągała w to miejsce bardzo dużą ilość osób, którzy chcieli napić się drinka i podziwiać pokazy barmańskie. Zainteresowanie było duże, co świadczy o tym, że barista na targi handlowe to bardzo dobry pomysł. Zatrudnia się na to stanowisko osoby, które posiadają nie tylko wiedzę w zakresie robienia drinków, ale także posiadają pewne umiejętności techniczne podczas przygotowania drinków. Można powiedzieć, że to stanowisko jest nie tyle gastronomiczne, co rozrywkowe, albo raczej łączy obydwie te cechy. Możliwość napicia się dobrego drinka, a także ciekawe pokazy wizualne odbierane jest miło przez gości, którzy zawitali na targi. Z ich opinii wynika, że jest to miła odmiana, dla tradycyjnej formy rozrywki, jaka do tej pory była widywana w tych miejscach, a jak wiadomo ludzie od czasu do czasu lubią zmiany i warto je z tego powodu wprowadzać, jako zachęta do odwiedzin.

Bariści na targach zarabiają naprawdę spore pieniądze, za te kilka dni pokazów i obsługi klientów. Z tego powodu nie brakuje chętnych do tej pracy. Najczęściej zgłaszają się tam osoby, które posiadają własny mobilny bar, aby bardziej kompleksowo oferować swoje usługi. Organizatorzy targów często nie biorą nawet za to pieniędzy, byle tylko posiadać taką atrakcję na swoim terenie.