Press "Enter" to skip to content

Architekt ze Szczecina autorem zwycięskiego projektu

Dorota Romańska 0

Coraz więcej znanych marek poszukuje świeżości dla wnętrz swoich salonów sprzedaży. Sprzyja tym zmianom duża konkurencja na rynku. Ludzie kupują pod wpływem emocji, a emocje najprościej buduje sie poprzez odpowiednią atmosferę przy samych zakupach. Sklepy prześcigają się w pomysłach, jak przyciągnąć klienta i mieć większe zyski.

Sukces doświadczonego projektanta wnętrz

doświadczony architekt wnętrz ze SzczecinaJedna ze znanych marek odzieżowych ogłosiła niedawno w Szczecinie konkurs na projekt wnętrza firmowego sklepu, który miał powstać w nowo budowanej gelerii handlowej. Konkurs spotkał się ze sporym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczniów szkół artystycznych. Brak postawionych ograniczeń wiekowych spowodował, że swoje prace nadesłali nawet kilkunastoletni miłoścnicy projektowania wnętrz. Główną nagrodą było roczne stypendium, tygodniowy wyjazd do Paryża oraz stała współpraca z prestiżową marką. Zwycięzce ogłoszono w zeszłym miesięcu, na uroczystej gali w pięciogwiazdkowym hotelu i okazał się nim doświadczony architekt wnętrz ze Szczecina, który prowadzi w naszym mieście własne studio projektowe. Laureat nie krył zaskoczenia a swoją wycieczkę podarował córce, która od lat marzyła o możliwości zwiedzenia Paryża. Efekt pracy zwyciezcy można już podziwiać w nowootwartej galerii. Od razu rzuci nam się w oczy niezwykle ekskluzywna, brązowo-złota witryna. W wnętrzu dominują ciężkie, ciemnobrązowe barwy, przełamane blaskiem złosta i spokojem zieleni. W powietrzu czuć skórzany zapach luksusu. 

Chociażby dla niezwykłych doznań zmysłowych warto odwiedzić salon luksusowej marki odzieżowej, zaprojektowany przez polskiego architekta. Mężczyzna w pełni zasłużenie wygrał główną nagrodę. Teraz przed nim kolejne wyzwania. Bycie laureatem tego konkursu, otwarło mu bowiem drogę do kariery międzynarodowej.