Press "Enter" to skip to content

Architekci z Wrocławia i innych części kraju

Gracjan Lukierski 0

Cztery lata temu podjąłem się budowy domu. Mój budżet wynosił około pół miliona złotych. Pamiętam, że dość długo poszukiwałem kogoś, kto podejmie się takiego projektu. Architekt musiał być prawdziwym profesjonalistą, ponieważ zależało mi – tak jak każdemu, kto buduje dom – na solidnym i trwałym budynku. 

Usługi architektów z Rzeszowa i Wrocławia

architekt z WrocławiaZacząłem poszukiwania od mojego rodzinnego miasta – Rzeszowa. Niestety, architekci z tego miasta mieli bardzo dużo zleceń. Myślę, że są oni bardzo dobrzy w swojej robocie, dlatego tak bardzo żałowałem, że się nie udało. Przejrzałem ogłoszenia w tej branży i zaciekawił mnie pewien architekt z Wrocławia. Widziałem, że wykonał wiele projektów budynków, które były naprawdę imponujące. Zaintrygowała mnie cena jego usług – była naprawdę niska. gdzie był haczyk? Nie było go. Architekt zaczynał dopiero swoją karierę, dlatego w swoim portfolio posiadał tylko kilka budynków, a cena wynikała z braku doświadczenia w branży. Po rozmowie z jego byłymi klientami okazało się, że są oni bardzo zadowoleni, a budynki są solidne. Najwięcej pracy przy ich budowie było przy zbrojeniach fundamentów, co w gruncie rzeczy było zaletą. Fundament nie osiada, ani nie wskazuje na żadne uszkodzenia. Ściany są w całości, bez żadnych pęknięć i przesunięć. Postanowiłem wynająć tego człowieka. Projekt został wykonany szybko, a budowa przebiegła bez żadnych większych problemów. Było to prostsze, niż myślałem.

Takich ludzi warto wspierać. Oczywiście cena jego usług z czasem drożeje, lecz nie ma nic w tym dziwnego. Po prostu ten fachowiec zwiększa swoją renomę – jest to normalne w każdej branży. Szukanie osób młodych, aspirujących w swojej branży to dobry wybór. Upewnij się tylko, że ma on już samodzielne projekty w swoim portfolio.