Press "Enter" to skip to content

Aparat analogowy i fotobudka na wesele dla każdego

Ola Bednarz 0

To prosta sprawa,. Powstały po to, żeby najczęściej zadawane pytanie, które zadawali goście, przestało być zadawane i żeby zaspokoić pewną potrzebę klienta. W mieście Katowice są setki wesel.

Fotobudka na wesele to wspaniały pomysł

fotobudka na weseleNa weselach jedną z najistotniejszych tego elementów jest udokumentowanie wesela. To jedno z najważniejszych zadań, bez którego nie można się obejść. Fotografowie najpierw robią zdjęcia, starają się jak mogą, robią ich ile wlezie, ale to dopiero początek. Następnie taki fotograf w domu je przerabia i często jest to dosyć długotrwały proces, zdjęcia mamy najczęściej za około dwa tygodnie. Nie jeden jest niecierpliwy i chce mieć chociaż namiastkę zdjęć. I właśnie w oparciu o tego typu problemy powstała fotobudka na wesele dla każdego, wspaniały pomysł, który może być także prezentem ślubnym. Taka fotobudka jest stawiana gdzieś gdzie będzie ogólnodostępna i każdy z niej może skorzystać. Po prostu staje się przed nią naciska się guzik, wybiera się ilość odbitek jaka jest nam potrzebna, maksymalnie jest to opcja pięciu zdjęć i robimy sobie fotkę. Widzimy się w budce jak w lustrze, mamy około dziesięciu sekund na to, żeby przyjąć pozycję, która nas interesuje i naciskamy guzik. Fotobudka robi zdjęcie i za około piętnaście sekund możemy je odebrać z maszyny w taki sam sposób w jaki odbiera się kawę z automatu z kawą.

Goście są zachwyceni ponieważ nie muszą czekać na zdjęcia, a często przecież nigdy ich nie dostają, a maszyna wręcza im je od razu i mają pamiątkę na całe życie. To ostatnio stało się bardzo modne i każda młoda para chce taką budkę mieć.