Press "Enter" to skip to content

Aktywnie spędzone wakacje

Olaf Niewiadomski 0

Jesteśmy z mężem już piętnaście lat po ślubie. Mamy dwójkę dzieci, które teraz są już praktycznie nastolatkami. Dzieci już coraz mniej chętnie spędzają z nami czas. Ja chciałabym jednak żeby było inaczej. To znaczy chciałabym przynajmniej urlop spędzić z nimi.

Razem z dziećmi uczymy się pływać na kitesurfingu

szkoła kitesurfingu helWiedziałam, że muszę znaleźć coś bardzo atrakcyjnego żeby dzieci chciały z nami jechać i to z przyjemnością. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że szkoła kitesurfingu hel jest bardzo dobra. I tak naprawdę to wszyscy byśmy mogli nauczyć się pływać na takim czymś. Bo uczą się tam zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Powiedziałam o tym mężowi i on stwierdził, że to może być rzeczywiście świetny pomysł. Potem powiedzieliśmy o tym dzieciom. Myślałam, że będzie jak zwykle jakiś sprzeciw. Ale jednak nie oni naprawdę się ucieszyli. Widziałam, że chłopcy byli też zaskoczeni, że my wpadliśmy na taki pomysł. Powiedzieli, że teraz kitesurfing i jest bardzo modny, i że pewnie każdy chciałby na nim pływać. Ja szczerze mówiąc bałam się trochę tego czy się nauczę. Jednak nigdy nie byłam zbyt sprawna fizycznie i raczej wolałam bierny wypoczynek. Jednak gdy udaliśmy się już na lekcje pływania to okazało się, że nie jest to wcale trudne. Mieliśmy przy tym naprawdę świetną zabawę. Do tego nauczyciele byli świetni i moim zdaniem mieli bardzo dobre podejście. Chyba ze względu na to tak szybko wszyscy chwytali o co tak naprawdę w tym sporcie chodzi.

Po jakimś czasie już całą rodziną pływaliśmy na kitesurfingu. Było przy tym dużo śmiechu. I muszę przyznać, że chyba lepiej nie mogliśmy spędzić czasu z dziećmi. A do tego sami naprawdę dobrze się bawiliśmy. Wszyscy zbliżyliśmy się do siebie dzięki temu wyjazdowi. I już planujemy przyjechać tu znów.